Studijní zaměření
Tanec s náčiním
pom - pom
Pohybová rytmika
s náčiním
Sólová technika
s náčiním
Technika tance
na špičkách

O taneční škole

O taneční škole

Tanec je výzva
pro mysl,
tělo a duši.

Škola je významným a nezastupitelným poskytovatelem tanečního vzdělávání v jesenickém okrese. Je jedinečná mezi ostatními ZUŠ v počtu tanečních zaměření, vyniká širokou nabídkou tanečních žánrů, pružně reaguje na zájem žáků o nové trendy tanečního umění a zároveň ctí tradiční ověřené principy, metody a formy práce základního uměleckého vzdělávání. Nabízí aktivní uměleckou činnost – vystoupení, soutěže.  Žáci mají na výběr z mnoha studijních zaměření. Takto dosažené znalosti kultury pohybu pak mohou zúročit v souborech školy.

Novinky
0%
Rozloučení se školním rokem

Rozloučení se školním rokem

Ve středu 23.6. od 17 h budou probíhat krátké taneční ukázky žáků a slavnostní předání vysvědčení na školní zahradě. Srdečně zveme všechny rodiče našich žáků. Budeme mít pro Vás připraveno malé občerstvení a pro děti už od 16:30 h nafoukneme obří skluzavku.
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis proběhne ve dnech 27.5. a 22.6. od 14 do 17 hod. Přijímáme žáky od 5 let. Rodné číslo dítěte s sebou. Szuš - taneční patří jako jediná taneční škola na Jesenicku do sítě škol MŠMT, tím je zavázaná udržovat vysoký standard uměleckého vzdělávání. To ... (více)
Absolventky 2021

Absolventky 2021

Gratulujeme všem letošním absolventkám, které měly opět zvláštní rok, ovlivněný covidem.  Našim nadaným děvčatům přejeme hodně štěstí na další cestě!
CMA šampionát on-line

CMA šampionát on-line

Naše děvčata opět zabodovala na šampionátu CMA on-line, který byl přenášen přes kanal youtube 29. a 30.5.2021. Dominika Ambrozy - sólo juniorky baton - 1. místo Adéla Kropáčová - sólo juniorky baton - 2. místo Dominika Ambrozy, Adéla Kropáčová - duo juniorky baton - 3. m ... (více)