Studijní zaměření
Tanec s náčiním
pom - pom
Pohybová rytmika
s náčiním
Sólová technika
s náčiním
Technika tance
na špičkách

O taneční škole

O taneční škole

Tanec je výzva
pro mysl,
tělo a duši.

Škola je významným a nezastupitelným poskytovatelem tanečního vzdělávání v jesenickém okrese. Je jedinečná mezi ostatními ZUŠ v počtu tanečních zaměření, vyniká širokou nabídkou tanečních žánrů, pružně reaguje na zájem žáků o nové trendy tanečního umění a zároveň ctí tradiční ověřené principy, metody a formy práce základního uměleckého vzdělávání. Nabízí aktivní uměleckou činnost – vystoupení, soutěže.  Žáci mají na výběr z mnoha studijních zaměření. Takto dosažené znalosti kultury pohybu pak mohou zúročit v souborech školy.

Novinky
0%
Vítáme Vás v novém školním roce 2020/21

Vítáme Vás v novém školním roce 2020/21

Vážení rodiče, milí žáci, těšíme se na Vás už v úterý 1.9.  - tento den proběhne dodatečný zápis nových žáků a můžete si přijít pro informace ohledně studia. Budeme tu pro vás v době od 9 do 17 hod. Řádná výuka začíná ve středu 2.9.2020. Přejeme Vám krásný a úspěšný školní rok! ... (více)
Přejeme Vám krásné léto!

Přejeme Vám krásné léto!

Vážení rodiče, milí žáci, přejeme Vám krásné prázdniny! 1.9. v čase 9-17 hod. proběhne dodatečný zápis nových žáků. 2.9. začíná výuka dle rozvrhu. Těšíme se na Vás!
Absolventi 2020

Absolventi 2020

Gratulujeme všem letošním absolventům, kteří měli sice trochu zvláštní rok, ovlivněný virem nechtěným, přesto došli do konečné fáze. Věříme, že ten příští rok 2020/21 bude v tomto směru laskavější a absolventi nám ještě předvedou svá vystoupení.  Těšíme se a přejeme všem krásné léto a mnoho ... (více)