Studijní zaměření
Tanec s náčiním
pom - pom
Pohybová rytmika
s náčiním
Sólová technika
s náčiním
Technika tance
na špičkách

O taneční škole

O taneční škole

Tanec je výzva
pro mysl,
tělo a duši.

Škola je významným a nezastupitelným poskytovatelem tanečního vzdělávání v jesenickém okrese. Je jedinečná mezi ostatními ZUŠ v počtu tanečních zaměření, vyniká širokou nabídkou tanečních žánrů, pružně reaguje na zájem žáků o nové trendy tanečního umění a zároveň ctí tradiční ověřené principy, metody a formy práce základního uměleckého vzdělávání. Nabízí aktivní uměleckou činnost – vystoupení, soutěže.  Žáci mají na výběr z mnoha studijních zaměření. Takto dosažené znalosti kultury pohybu pak mohou zúročit v souborech školy.

Novinky
0%
Výuka od 10.5.2021

Výuka od 10.5.2021

Začínáme s prezenční výukou! Můžeme vyučovat 3 žáky ve skupině ve vnitřních prostorech a 30 žáků venku. Více informací je rodičům zasláno e-mailem.
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis proběhne ve dnech 27.5. a 22.6. od 14 do 17 hod. Přijímáme žáky od 5 let. Rodné číslo dítěte s sebou. Szuš - taneční patří jako jediná taneční škola na Jesenicku do sítě škol MŠMT, tím je zavázaná udržovat vysoký standard uměleckého vzdělávání. To ... (více)
Letní příměstský tábor u nás ve škole

Letní příměstský tábor u nás ve škole

Vážení rodiče, naše bývalá žačka Petra Hájková, dnes vynikající tanečnice a choreografka, pořádá v létě tábor v prostorách naší školy, viz. plakátek. Petru jste mohli vidět jako jednu z choreografek Alenky v říši divů. Věříme, že Vás tato možnost jak trávit volný čas, zaujme!   ... (více)
Výuka od 12.4.2021

Výuka od 12.4.2021

Dle skutečností vyplývajících z mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví jsou pro naše žáky povoleny individuální konzultace. Více informací je rodičům zasláno e-mailem.