Předchozí | Dalšístrana / 11 0-12 z 128 novinek
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis proběhne  ve škole ve dnech 21.5. a 11.6.  od 14 do 17 hod. Přijímáme žáky od 5 let. Rodné číslo dítěte s sebou!  Szuš- taneční patří jako jediná taneční škola na Jesenicku do sítě škol MŠMT,  tím je zavázána udržovat vysoký standard uměleckého vzdělávání. To je poskytováno zkušenými pedagogy. Rodiče a jejich děti tak mají záruku kvality. Děti dostávají na konci každého školního roku vysvědčení, po uzav ... (více)
Otevření školy 11.5.2020

Otevření školy 11.5.2020

Otevření školy 11.5.2020 Dle harmonogramu MŠMT o uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství, bude možná osobní přítomnost žáků ve škole při výuce na základních uměleckých školách, při dodržení zvláštních podmínek. O hygienických opatřeních a organizaci výuky jsou rodiče informovaní e-mailem. Lada Stejskalová ředitelka školy
Hodnocení ve druhém pololetí

Hodnocení ve druhém pololetí

Hodnocení výsledků vzdělávání ve druhém pololetí školního roku 2019/20. Dle povinnosti vyplývající z vyhlášky MŠMT ze dne 27.4.2020 tímto informujeme žáky a jejich zákonné zástupce o způsobu hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/20. Hodnocení vychází z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy a podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných ... (více)
Další úspěch z on line soutěže 2020

Další úspěch z on line soutěže 2020

Naše sehraná dvojka- Adéla Kropáčová s Terezou Bouchalovou- obsadila v online soutěži v kategorii duo/trio kadet pom krásné druhé místo. V letošním roce jedna zůstává kadetkou, druhá se již přehoupla do kategorie juniorek. V příštím roce už ale budou holky zase spolu, jelikož naše Áďa dnes slaví 11. narozeniny :). Moc gratulujeme!
Nezahálíme, aneb zlato z on line soutěže 2020!

Nezahálíme, aneb zlato z on line soutěže 2020!

Střípky z online soutěže. Jsme rádi, že naši žáci nezahálí ani v této obtížné době, a tvrdě makají. Zdárným příkladem je naše sólistka a loňská Mistryně Evropy v kategorii sólo kadet pom pom- ADÉLA KROPÁČOVÁ. Té se podařilo se svým sólem vybojovat ZLATO v online soutěži, kde se dokázala prosadit a zanechat za sebou dalších 10 závodnic. Adélce moc gratulujeme! ⭐️Tento týden nás čeká výzva pro kategorie duo/trio. ... (více)
Distanční forma studia

Distanční forma studia

Zahájili jsme distanční formu studia. Každý rodič/žák je kontaktován svou p. učitelkou mailem. Věříme, že nelehkou situaci společně zvládneme a moc se těšíme na návrat žáků do školy! Přejeme všem hodně zdraví, opatrujte se.  
Uzavření škol

Uzavření škol

Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 11.3.2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků na základních, středních a vyšších odborných školách. Z tohoto důvodu bude SZUŠ – taneční, s.r.o. od 11.3.2020 uzavřena. Týká se výuky na všech pracovištích včetně mimořádných zkoušek. Další informace budeme průběžně sdělovat na webových stránkách ... (více)
Bohumínské srdce 2020

Bohumínské srdce 2020

Pohárová soutěž O Bohumínské srdce V sobotu 7.3.2020 se část našeho týmu vydala na první výpravu v nové soutěžní sezóně. Děvčata předvedla nové choreografie na soutěži O Bohumínské srdce, kterou jsme navštívili již po druhé . Do poroty také zasedla naše trenérka a choreografka Mgr. Alice Hájková. Ze 16 startů vezeme 13 medailí! Moc děkujeme za úžasnou organizaci týmu Mažoretky MICHELLE Karviná , zamakáme, odstraníme co nejvíce chyb, a bude ... (více)
Koncert k poctě Pavla Jurkoviče 2020

Koncert k poctě Pavla Jurkoviče 2020

Ve čtvrtek 5. března 2020 v 17. hodin se v sále divadla P. Bezruče uskuteční pod patronací ZUŠ Jeseník a MKZ Jeseník Koncert k poctě Pavla Jurkoviče. O připomenutí odkazu tohoto významného českého pedagoga, hudebníka a skladatele se letos postarají žáci ZUŠ Jeseník a malé tanečnice ze Soukromé Základní umělecké školy taneční, s. r. o Jeseník, děti ze ZŠ Česká Ves a Vidnava a také rodiče a děti z kurzu Hrátky s hudbou při Městském kulturním z ... (více)
Repríza Alenky 15.1.2020, děkujeme!

Repríza Alenky 15.1.2020, děkujeme!

Alenka v říši divů- všechna představení jsou úspěšně za námi. Máme velkou radost z krásných ohlasů, moc si toho vážíme. Ještě jednou děkujeme těm, kteří se na projektu podíleli -  rodičům, kteří nám pomáhali a především všem našim úžasným účinkujícím . Dále pak :  Andrea Heckelová (líčení) Vítek Kurečka (projekce) Výtvarný obor ZUŠ Jeseník - třída Ivy Svobodové  ... (více)
Repríza Alenky!

Repríza Alenky!

Pro velký zájem opakujeme představení Alenka v říši divů v Divadle Petra Bezruče ve středu 15.1. 2020 v 17 hod. V dopoledních hodinách proběhne představebí pro děti ZŠ a MŠ z Jeseníku a okolí. Vstupenky si můžetze koupit v kanceláři školy v PO 14-16.30 hod, UT až ČT 13-15 hod. Děkujeme za Váš zájem, těší nás to!
Předchozí | Dalšístrana / 11 0-12 z 128 novinek