Předchozí | Dalšístrana / 11 0-12 z 130 novinek
Přejeme Vám krásné léto!

Přejeme Vám krásné léto!

Vážení rodiče, milí žáci, přejeme Vám krásné prázdniny! 1.9. v čase 9-17 hod. proběhne dodatečný zápis nových žáků. 2.9. začíná výuka dle rozvrhu. Těšíme se na Vás!
Absolventi 2020

Absolventi 2020

Gratulujeme všem letošním absolventům, kteří měli sice trochu zvláštní rok, ovlivněný virem nechtěným, přesto došli do konečné fáze. Věříme, že ten příští rok 2020/21 bude v tomto směru laskavější a absolventi nám ještě předvedou svá vystoupení.  Těšíme se a přejeme všem krásné léto a mnoho štěstí na další cestě!
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis proběhne  ve škole ve dnech 21.5. a 11.6.  od 14 do 17 hod. Přijímáme žáky od 5 let. Rodné číslo dítěte s sebou!  Szuš- taneční patří jako jediná taneční škola na Jesenicku do sítě škol MŠMT,  tím je zavázána udržovat vysoký standard uměleckého vzdělávání. To je poskytováno zkušenými pedagogy. Rodiče a jejich děti tak mají záruku kvality. Děti dostávají na konci každého školního roku vysvědčení, po uzav ... (více)
Otevření školy 11.5.2020

Otevření školy 11.5.2020

Otevření školy 11.5.2020 Dle harmonogramu MŠMT o uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství, bude možná osobní přítomnost žáků ve škole při výuce na základních uměleckých školách, při dodržení zvláštních podmínek. O hygienických opatřeních a organizaci výuky jsou rodiče informovaní e-mailem. Lada Stejskalová ředitelka školy
Hodnocení ve druhém pololetí

Hodnocení ve druhém pololetí

Hodnocení výsledků vzdělávání ve druhém pololetí školního roku 2019/20. Dle povinnosti vyplývající z vyhlášky MŠMT ze dne 27.4.2020 tímto informujeme žáky a jejich zákonné zástupce o způsobu hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/20. Hodnocení vychází z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy a podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných ... (více)
Další úspěch z on line soutěže 2020

Další úspěch z on line soutěže 2020

Naše sehraná dvojka- Adéla Kropáčová s Terezou Bouchalovou- obsadila v online soutěži v kategorii duo/trio kadet pom krásné druhé místo. V letošním roce jedna zůstává kadetkou, druhá se již přehoupla do kategorie juniorek. V příštím roce už ale budou holky zase spolu, jelikož naše Áďa dnes slaví 11. narozeniny :). Moc gratulujeme!
Nezahálíme, aneb zlato z on line soutěže 2020!

Nezahálíme, aneb zlato z on line soutěže 2020!

Střípky z online soutěže. Jsme rádi, že naši žáci nezahálí ani v této obtížné době, a tvrdě makají. Zdárným příkladem je naše sólistka a loňská Mistryně Evropy v kategorii sólo kadet pom pom- ADÉLA KROPÁČOVÁ. Té se podařilo se svým sólem vybojovat ZLATO v online soutěži, kde se dokázala prosadit a zanechat za sebou dalších 10 závodnic. Adélce moc gratulujeme! ⭐️Tento týden nás čeká výzva pro kategorie duo/trio. ... (více)
Distanční forma studia

Distanční forma studia

Zahájili jsme distanční formu studia. Každý rodič/žák je kontaktován svou p. učitelkou mailem. Věříme, že nelehkou situaci společně zvládneme a moc se těšíme na návrat žáků do školy! Přejeme všem hodně zdraví, opatrujte se.  
Uzavření škol

Uzavření škol

Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 11.3.2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků na základních, středních a vyšších odborných školách. Z tohoto důvodu bude SZUŠ – taneční, s.r.o. od 11.3.2020 uzavřena. Týká se výuky na všech pracovištích včetně mimořádných zkoušek. Další informace budeme průběžně sdělovat na webových stránkách ... (více)
Bohumínské srdce 2020

Bohumínské srdce 2020

Pohárová soutěž O Bohumínské srdce V sobotu 7.3.2020 se část našeho týmu vydala na první výpravu v nové soutěžní sezóně. Děvčata předvedla nové choreografie na soutěži O Bohumínské srdce, kterou jsme navštívili již po druhé . Do poroty také zasedla naše trenérka a choreografka Mgr. Alice Hájková. Ze 16 startů vezeme 13 medailí! Moc děkujeme za úžasnou organizaci týmu Mažoretky MICHELLE Karviná , zamakáme, odstraníme co nejvíce chyb, a bude ... (více)
Koncert k poctě Pavla Jurkoviče 2020

Koncert k poctě Pavla Jurkoviče 2020

Ve čtvrtek 5. března 2020 v 17. hodin se v sále divadla P. Bezruče uskuteční pod patronací ZUŠ Jeseník a MKZ Jeseník Koncert k poctě Pavla Jurkoviče. O připomenutí odkazu tohoto významného českého pedagoga, hudebníka a skladatele se letos postarají žáci ZUŠ Jeseník a malé tanečnice ze Soukromé Základní umělecké školy taneční, s. r. o Jeseník, děti ze ZŠ Česká Ves a Vidnava a také rodiče a děti z kurzu Hrátky s hudbou při Městském kulturním z ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 11 0-12 z 130 novinek