Pedagogický sbor

Klára Drgáčová

Vyučuje tanec s náčiním baton a pom - pom, street dance, orientální tanec, taneční akrobacii a folklórní tanec.

Na škole působí od roku 2013.

Od útlého dětství jsem navštěvovala Soukromou základní uměleckou školu - taneční v Jeseníku. Prošla jsem obory balet, břišní tance, mažoretky, roztleskávačky. Od roku 2013 zde působím jako pedagog. Škola mi dala potřebnou praxi, kterou ještě prohlubuji absolvováním certifikovaných kurzů a školení. Navštěvovala jsem také lekce baletu a moderního tance v Olomouci a ve Šternberku. Pravidelně se účastním Letní taneční školy, kde vyučují renomovaní lektoři z Čech
i ze zahraničí. Své zkušenosti i lásku k tanci se snažím dětem předávat, jak nejlépe umím.

Mgr. et Bc. Sabina Drtilová

Vyučuje taneční akrobacii, tanec s náčiním pom - pom a sólové techniky s náčiním pom - pom a mix.

Na škole působí od roku 2016.

K tanci jsem byla maminkou vedena od mala. V pěti letech jsem začala navštěvovat SZUŠ Jeseník, poté mě mé taneční sny zavedly na soutěžní dráhu, která nakonec přešla v pozici učitele. Díky vztahu k dětem jsem vystudovala obor Učitelství pro 1. stupeň základních škol, a následně také obor Učitelství pro mateřské školy. V soutěžní dráze jsem se věnovala především tanci s náčiním baton a pom pom, kde jsem držitelkou titulů Mistr republiky a Mistr Evropy. Dále se pohybuji v oblastech gymnastiky, pohybové průpravy pro chlapce i děvčata, psychomotorických a kompenzačních cvičení.
Mým přáním je předat jen to nejlepší ze sebe Vašim dětem.

MgA. Zuzana Fritscherová

Vyučuje umělecký tanec, techniku tance na špičkách a folklórní tanec.

Na škole působí od roku 2002.

Od malička jsem navštěvovala taneční obor ZUŠ Jeseník, pod vedením paní Marty Jurkové. V roce 1994 jsem nastoupila do tanečního oboru Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, kde se začal plnit můj sen o kariéře tanečnice, který bohužel ze zdravotních důvodů nevyšel.Od roku 2002 působím jako taneční pedagog v Szuš – taneční. Po úspěšně vykonaných přijímacích zkouškách na Janáčkovu Akademii Múzických Umění v Brně, jsem zde v roce 2011 absolvovala státní zkoušku z metodiky taneční gymnastiky, klasického tance, moderního tance, pedagogiky a psychologie  a v roce 2013 zakončila studium státní zkouškou z metodiky klasického tance, lidového tance a dějin baletu. Absolvovala jsem řadu tanečních seminářů, např. techniky Horton, Jazz a Limon u Davida Strnada, techniky Ch. Limon u Joea Alegada, klasického tance u Niny Kripas aj. Práce v taneční škole mě naplňuje.

Mgr. Alice Hájková

Vyučuje tanec s náčiním baton, sólové techniky s náčiním baton a mix.

Na škole působí od roku 2017.

K tanci mě jako u většiny dětí přivedli rodiče. V pěti letech jsem zahájila svou taneční dráhu v SZUŠ - taneční jako baletka a mažoretka.
V průběhu několika let jsem si kromě baletu a mažoretek vyzkoušela také roztleskávačky, step, společenské tance, gymnastiku a moderní tanec. Ze všeho mi však přirostly k srdci právě mažoretky s hůlkou a více než tančení mě čím dál více naplňovalo právě trénování dětí. Mezi mé významnější trenérské úspěchy patří několik titulů mistrů Evropy a Světa v mažoretkovém sportu. Tím největším je však každý trénink, který děti absolvují s úsměvem na tváři. Ačkoliv mé hlavní povolání je fyzioterapie, mažoretky jsou mým obrovským koníčkem a dětem chci věnovat vždy to nejlepší, co ve mně je. I proto jsem si navíc v roce 2020 doplnila pedagogické vzdělání na olomoucké fakultě, abych mohla dětem
a jejich rodičům nabídnout co nejkvalitnější výuku.
Od roku 2018 jsem také držitelem licence národního porotce pro Českou republiku.

Anna Stránská

Vyučuje taneční akrobacii.

Na škole působí jako asistentka pedagoga od roku 2019.

Sportovní gymnastiku jsem začala cvičit od útlého dětství. Děvět let jsem aktivně závodila a umisťovala se na medailových pozicích v okresních i krajských přeborech ČR. Celý život jsem vyhledávala pohyb. Navštěvovala hodiny aerobiku, posilovny, cvičení pro ženy. Mám ráda krasobrusleni, taneční soutěže, turistiku, plavání. Ovšem sportovní gymnastika je má celoživotní láska. Před 15-ti lety jsem začala gymnastiku vyučovat a stále mě to baví. Mám velkou radost, když děti něco naučím a vidím jejich nadšení a radost.