Naše služby

Nabízíme taneční vystoupení

Nabízíme vystoupení žáků všech aktuálních oborů školy. V oborech mažoretky a trásně lze vybrat choreografie skupinové ( 10 až 20 dětí ) nebo formace tvořené jednou, dvěma, třemi nebo až 7 tanečnicemi. Skladby bývají dynamické a efektní. V choreografiích oboru balet vystupuje kolem 10 žáků a většinou propojují klasický balet, moderní balet, contemporary dance. Klasický balet, neboli tanec na špičkách prezentují sólové tanečnice. Dále máme v nabídce street dance, uvolněný taneční styl, který vyniká ve velké skupině tanečníků. Orientální tanec zaujme originalitou, ladností a efektním náčiním.
Možnost výběru různých věkových skupin vystupujících.
Vystoupení jsou vhodná k různým příležitostem - kulturní, společenské a firemní akce.

Skladbu, podmínky a cenu vystoupení s vámi rádi osobně probereme. V případě zájmu o vystoupení našich žáků nás kontaktujte na e-mailové adrese info@szus-tanecni.cz minimálně 10 dní předem.

Pronájem tanečního sálu

Pronajímáme prostory taneční školy za účelem výuky pohybových aktivit.
K dispozici je taneční sál o velikosti 10 x 7 m, šatna, toalety a sprcha.
Volné termíny a bližšší informace vám sdělíme v kanceláři školy nebo na e-mailové adrese info@szus-tanecni.cz.