Předchozí | Dalšístrana / 10 0-12 z 111 novinek
Zúčastnily jsme se odborného workshopu

Zúčastnily jsme se odborného workshopu

JesCamp 2018 Po úspěšném druhém ročníku tanečního kempu / workshopu, proběhl již třetí ročník, tentokrát pod názvem JesCamp. V letošním roce se konal odborný a taneční workshop v termínu 27.-30.10.2018. Workshop se specializuje především na mažoretkový sport.  Za naši školu ze zúčastnily učitelky Klára Drgáčová a Alice Hájková. Workshop byl velmi přínosný!
Zlato ze Španělska 2018 !!

Zlato ze Španělska 2018 !!

V termínu 17.-24.9. 2018 se mažoretky Crazy Girls společně s DOM Zuš Jeseník zúčastnily III. mezinárodního soutěžního festivalu Golden Sardana ve španělském letovisku Lloret de Mar. V rámci festivalu proběhlo několik vystoupení, promenády či koncerty v samotném Lloret de Mar nebo Barceloně. Dívky získaly nejvyšší ocenění Excellent golden diploma a slova uznání od mezinárodní poroty. DOM dovezl hned 4 ocenění ve zl ... (více)
Zlato z Karviné

Zlato z Karviné

Roztleskávačky ze SZUŠ Jeseník ZLATÉ na kvalifikačním kole v Karviné 2016.        Start soutěžní sezóny se vydařil roztleskávačkám ze SZUŠ – taneční Jeseník. V neděli 10. dubna pořádala mezinárodní federace v mažoretkovém sportu IFMS kvalifikační kolo v Karviné. Do této soutěže se přihlásila naše seniorská sedmička a juniorské duo.         V Karviné se soutěžilo v mnoha kategoriích s účastí týmů z různých koutů republiky. Proti našim d ... (více)
Zápis žáků v pondělí

Zápis žáků v pondělí

V pondělí 4. září v době od 9 do 17 hod. proběhne zápis žáků, budou se rozdávat rozvrhy a případné další informace ke startujícímu školnímu roku.
Zápis nových žáků v květnu a v červnu 2018

Zápis nových žáků v květnu a v červnu 2018

Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás na zápis nových žáků v oborech balet, street dance, musical jazz dance and classical step, mažoretky, orientální tanec a roztleskávačky.   Soukromá základní umělecká škola - taneční, s.r.o. přijímá dívky i chlapce od 5 do 18 let. TERMÍN ZÁPISU: úterý 29. května 2018  a úterý 12. června 2018. ČAS: od 14 do 17 hod. MÍSTO: SZUŠ taneční, Jiráskova ulice Jeseník.   Všechny děti jsou v průběhu studia ... (více)
Zápis nových žáků 15.června

Zápis nových žáků 15.června

Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás na zápis nových žáků v oborech balet, irský step, mažoretky, musical jazz dance and classical step, orientální tanec, street dance a roztleskávačky. Soukromá základní umělecká škola - taneční, s.r.o. přijímá dívky i chlapce od 5 do 18 let. TERMÍN ZÁPISU: 15. června 2016  ČAS: od 14 do 17 hod. MÍSTO: SZUŠ taneční, Jiráskova ulice Jeseník   Všechny děti jsou v průběhu studia na naší škole vyučov ... (více)
Zápis nových žáků 11. května a 21. června 2017

Zápis nových žáků 11. května a 21. června 2017

Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás na zápis nových žáků v oborech balet, irský step, mažoretky, musical jazz dance and classical step, orientální tanec, street dance a roztleskávačky. Soukromá základní umělecká škola - taneční, s.r.o. přijímá dívky i chlapce od 5 do 18 let. TERMÍN ZÁPISU: čtvrtek 11. května 2017   ČAS: od 14 do 17 hod. MÍSTO: SZUŠ taneční, Jiráskova ulice Jeseník   Všechny děti jsou v průběhu studia na naší škol ... (více)
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis nových žáků do tanečních oborů Balet Mažoretky Roztleskávačky Irský step Orientální tanec Street Dance a nově do Musical Jazz Dance & Classical Step se koná v Jeseníku v budově školy v úterý 1.září od 14 do 17 hod.  Těšíme se na vás! Info-tel.: 605 771 228
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zápis nových žáků do tanečních oborů Balet, Mažoretky, Roztleskávačky, Irský step, Orientální tanec, Street Dance a nově do Musical Jazz Dance & Classical Step se koná v Jeseníku v budově školy ve dnech 5. a 13. května, 9. a 10. června od 14 do 17 hod. Zápis na pobočce v Mikulovicích se koná 12. května v Sokolovně (tělocvična vedle MŠ) od 14 do 16 hod. Zde nově otevíráme obor balet a mažoretky. Těšíme se na vás! Info- ... (více)
Zápis nových žáků

Zápis nových žáků

Zájemci o studium se mohou přihlásit i během školního roku. Všechny děti jsou v průběhu studia na naší škole vyučované dle schválených osnov ŠVP-RVP MŠMT, dostávají vysvědčení a I. i II. cyklus zakončují absolventským vystoupením. Dále jsou připravovány na veřejná vystoupení. Ti nejlepší reprezentují naši školu na soutěžích v ČR i v zahraničí. Pořádáme pravidelná představení pro rodiče. Mažoretky dvakrát ročně vyjíždí na ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 10 0-12 z 111 novinek