Naše služby

Nabízíme taneční vystoupení

Pravidlená vystoupení našich studentů jsou velmi oblíbená. Nejčastěji se můžete setkat s vystoupením mažoretek Crazy Girls, které doprovází Dechový orchestr mládeže Jeseník.

Nabízíme vystoupení k nejrůznějším příležitostem - kulturní, společenské a firemní akce. Na vaše přání vystoupí nejen mažoretky, ale i baletky, orientální tanečnice, studenti street dance či roztleskávaček nebo musical step dance and classical step.

Skladbu, podmínky a cenu vystoupení s vámi rádi osobně probereme.  V případě zájmu o vystoupení našich studentů nás kontaktujte na e-mailové adrese info@szus-tanecni.cz  minimálně 10 dní předem.

Pronájem tanečního sálu

Pronajímáme prostory taneční školy za účelem výuky pohybových aktivit.

K dispozici je taneční sál o velikosti 10 x 7 m, šatna, toalety a sprcha.

Volné termíny a bližšší informace vám sdělíme v kanceláři školy nebo na e-mailové adrese info@szus-tanecni.cz.